Tehtud tööd

Klient: www.gundlalm.de


Hotelli Gundl Alm Lõuna-Saksamaal valmistasime

numbritubade sisustuse, retseptsiooni ja jahisaali mööbli. Kogu mööbel valmis täispuidust (tamm ja saar).Lisaks hulgaliselt ehitusdetaile nagu ripplaed, radiaatorikatted, aknalauad, kardinapuud, jne. Vt. ka Galeriid

Klient: Eramu Elvas


AS-s Puiduäri valmistati trepid, aknalauad, siseuksed, köögimööbel, laetalad, seinatahveldised, mööbel jne. Vt. ka Galeriid

+372 735 3605

+372 735 1427

+372 504 8445

jaak.kalm@puiduari.ee

PUIDUÄRI © 2012

Firmast

NATURAALNE PUIT

AS Puiduäri on 1997. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev aktsiaselts. 
Meie 23 töötajaga ettevõtte põhitegevusaladeks on ehitus- ja tisleripuidu müük (peamiselt tamm ja saar, ka kuivatatud) ning puitehitusdetailide (uksed, trepid, kilbid, liistud, kaminadetailid jne.) tootmine (tammest ja saarest). Materjalina kasutame kohalikku saart, suure osa tammest impordime Ida-Euroopa lõunapoolsetelt aladelt. Meie klientideks on ehitusfirmad, eraisikutest ehitajad-renoveerijad, samuti oleme eksportinud oma toodangut mitmesse välisriiki. 
Üha nõutavam on eritellimusel valmistatav mööbel - pakume seda läbinisti puidust ja iga valmistatud ese on kordumatu - mööblipoest sellist juba ei leia. Nii mõnegi uue eramu puitsisustus on tervikuna AS Puiduäri toodang - kes ihkab rohkem kui melamiinist aknalaud või MDF-st siseuks, leiab ikka lõpuks tee Puiduärisse. Meie moodne nelikanthöövel toodab suures koguses liiste, nii sise- kui välisvoodrilaudu, põrandalaudu ja kalibreeritud höövelmaterjali.  Profiilidega saad tutvuda siin.  
Tere tulemast Puiduärisse!
Jaak Kalm
juhatajaTisleripuit-tamm_ja_saar.htmlshapeimage_4_link_0

õige valik !

EST   ENG

Keskkond

   Puit on eestlaste iidne ja kõrgelt hinnatud toormaterjal, mis on ühtlasi ka keskkonna-sõbralik ning taastuv. Kõrgekvaliteedilised puit-tooted on investeeringuks sinu ja kogu keskkonna heaolusse. Puit on taastuv ressurss, millel on kestev esteetiline ja praktiline väärtus. Sisetingimused on ideaalseks puidu säilitamise keskkonnaks, mis tagab materjali püsivuse aastakümneteks, võimaldades positiivse kõrvalmõjuna vähendada atmosfääri vabaneva süsihappegaasi kogust. AS-s Puiduäri kasutatav puit on pärit jätkusuutlikult majandatud FSC-sertifikaadiga metsadest (RMK) või kohalikelt metsaomanikelt, vähendades nõnda ka transpordi ökoloogilist jalajälge. Eesti metsadesse lisandub igal aastal rohkem biomassi kui suudetakse ära tarbida, seepärast ei pea muretsema ka tooraine lõppemise pärast.

    Oleme säästlikud ka toorainete osas. Puidu kuivatamiseks kasutatavas kuivatis põletame ainult puidujäätmeid, mis tekivad kõrvalproduktina meie toodete valmistamisel.

Leia meid ka Facebook’ist!